PORÓWNANIE MODAFINILU Z INNYMI NOOTROPAMI

Armodafinil vs Modafinil (Provigil)

Substancja chemiczna Armodafinil jest izomerem Modafinilu i dlatego ma taką samą strukturę molekularną.

Armodafinil ma takie same wskazania do stosowania jak Modafinil, ale maksymalna zalecana dawka jest nieco niższa niż maksymalna dawka Modafinilu. Jednocześnie Modafinil jest lekiem bardziej popularnym niż
Armodafinil.

Każdy reaguje indywidualnie na każdy lek, co oznacza, że jeśli Modafinil nie działa, można spróbować Armodafinilu i odwrotnie.

Nuvigil vs Modafinil (Provigil)

Nuvigil to najpopularniejszy lek, który w swoich tabletkach zawiera substancję czynną Armodafinil. Modafinil kupić w Polsce.

Adrafinil vs Modafinil (Provigil)

Substancja czynna Adrafinil jest prekursorem Modafinilu i jest metabolizowana do Modafinilu po wprowadzeniu do organizmu. Dlatego Adrafinil i Modafinil są tą samą substancją w organizmie. Jednak przyjmowanie tabletek zawierających Modafinil wydaje się rozsądniejsze, gdyż organizm nie potrzebuje czasu na jego “metabolizowanie”.

Adderall vs Modafinil (Provigil)

Chemiczny Adderall ma podobne działanie do Modafinilu, ale jest silniejszym lekiem.

Adderall jest również przepisywany do leczenia narkolepsji, podobnie jak Modafinil, ale Adderall jest bardziej uzależniający i ma silniejsze skutki uboczne.

Ritalin vs Modafinil (Provigil)

Ritalin to powszechnie stosowany lek, który zawiera substancję czynną metafenidat. Ritalin, podobnie jak modafinil, jest przepisywany w leczeniu narkolepsji i ADHD, ale Ritalin może mieć bardziej poważne i uzależniające skutki uboczne.

Modalert vs Modafinil (Provigil)

Modalert to nazwa handlowa leku zawierającego substancję czynną Modafinil.

Kofeina a Modafinil (Provigil)

Kofeina jest substancją psychoaktywną występującą w kawie, herbacie, mate, napojach bezalkoholowych, żywności i lekach. Kofeina pobudza i przyspiesza aktywność ośrodkowego układu nerwowego i jest przyjmowana w celu wywołania uczucia energii i czujności. Kofeina może wzmacniać działanie leku Modafinil, ale ich jednoczesne stosowanie nie jest zalecane. Tak, kofeina może być przyjmowana w jednej filiżance kawy, aby wzmocnić działanie Modafinilu w odpowiednim czasie.

Piracetam vs Modafinil (Provigil)

Piracetam jest protoplastą wszystkich nootropów. Mimo długiej historii piracetam pozostaje jednym z najlepszych leków do skutecznej i bezpiecznej stymulacji umysłowej oraz profilaktyki wielu chorób.

Piracetam i Modafinil to różne związki chemiczne o odmiennej zasadzie działania i innych cechach.

Piracetam jest łagodny do długotrwałego stosowania w różnych grupach wiekowych.

Modafinil to potężny produkt zapewniający wysoką wydajność w pracy i na studiach.

Jeśli chcesz doświadczyć prawdziwego przebudzenia podczas długiego i wyczerpującego okresu pracy lub nauki, jeśli potrzebujesz pomocy w zaburzeniach snu, jeśli chcesz zwiększyć swoją pamięć i zdolność mówienia, Modafinil jest twoim wyborem – inteligentnym lekiem dla inteligentnych ludzi.